top of page

Copywriting

Konverzní

skluzavka

Úkolem vašeho webu je přesvědčit co nejvíc lidí. Chce to šmrnc a ty správné argumenty. Stránky z dob, kdy stačilo webovku prostě mít, už dnes nestačí. Dnes je třeba, aby váš web především zaujal. Právě proto je tady copywriting.

Dobrý copywriting je základem úspěchu. Je to průvodce vaší nabídkou, který naváže osobnější vztah s vaším zákazníkem. Stejně jako design, i prodejní text musí být jednoduchý a lehce pochopitelný. Cílem vašeho webu je získat si pozornost, vybudovat důvěru a vzbudit zájem.

IMG_4124.JPG

Jsem Luboš a pro vaše weby tvořím to hlavní. Dodávám nejen hlas, ale taky důvěryhodnost a profesionální sebevědomí. O kvalitní webovce mám jasnou představu. Co myslíte? Podle mě by měla být:

Jasná Stručná  Intuitivní 

Věrohodná  Osobitá 

Přátelská  Přehledná 

Úderná Jednoduchá 

Užitečná Výdělečná 

Naše nástroje

 Obsahová strategie    SEO     Zákaznický průzkum    Prodejní psychologie    Světové trendy v marketingu    Analýza konkurence    Kreativní konzultace  

 Korektura a stylistika    Měření výkonu a revize    Dlouhodobá spolupráce

Stručně k službám

Od 6 800 Kč

Webcopy – SEO prodejní text pro vaši webovku

Podíváme se pod pokličku vašeho podnikání. Zjistíme vše o konkurenci, vyzpovídáme vaše zákazníky, připravíme a společně vyladíme prodejní strategii a napíšeme vám web, který vám vydělá. Zůstaneme nablízku a ujistíme se, že to šlape podle očekávání.

Od 3 600 Kč

Copyedit a korektura – vyžehlíme k dokonalosti to, co sami napíšete

Protože svůj byzyns znáte nejlíp. Protože rozumíte potřebám svých zákazníků a víte, na co slyší nejvíc a co je pro ně důležité. Text pro web si napíšete a my vám vylepšíme jeho čtivost, srozumitelnost, kompozici a gramatiku. 

Kompletně nové a svěží webovky – upravíme vám a otextujeme jeden ze stovek připravených webů.

Možná potřebujete >

Náš závazek

Váš úspěch,

hladká spolupráce a měřitelné výsledky. Text pro váš web nestřílíme do rytmu ani od pasu. Úspěšná webovka mluví tak, aby jí ti správní lidé rozuměli. U každého projektu:

  • Promluvíme si o vašem podnikání, jeho cílech a zákaznících

  • Zblízka se podíváme na vaši konkurenci

  • Promluvíme si o vás s vašimi zákazníky

  • Provedeme analýzu klíčových slov

  • Navrhneme obsahovou strategii a pobavíme se o vaší prodejní strategii

  • Společně upravíme první hotovou verzi textu

  • Dodáme finální verzi textů a společně texty nasadíme na váš web

  • Budeme vyhodnocovat konverze a upravovat text po dobu 14 dní

  • Jsme otevřeni dlouhodobé spolupráci

Kde už texty vydělávají

"Počet objednávek se víc než ztrojnásobil."

Spokojený zákazník.jpg

"Investice do prodejního webu se mi už několikrát vrátila. Po dvou měsících, co mi Luboš pomohl předělat stránku, se počet objednávek víc než ztrojnásobil. Nabízím pořád to stejné, ale hodně lidí mi teď píše, že našli přesně to, co hledali."

Jan Harašta, podnikatel,

"Konečně jsem se odhodlala zvýšit ceny za své služby."

IMG_1608_edited_edited.jpg

"Moje nová stránka pro mě znamená velkou změnu ve vnímání mého podnikání pro mě samotnou. Pomohlo mi to vžít se ještě více do své role profesionála a komunikovat s lidmi mnohem sebevědoměji. Díky větší poptávce a profesionálnímu vystupování jsem se konečně odhodlala zvýšit ceny za své služby."

Jana Fabianová, poradkyně ve vztazích,

"Poznatky a komplexní analýza webu nám otevřely oči."

Screenshot 2021-01-06 at 13.21.22.png

"Lubošova profesionalita a připravenost dodala celé konzultaci neuvěřitelnou váhu. Jeho poznatky a komplexní analýza webu nám otevřely oči v mnoha směrech. Konzultace se zajisté vyplatila a tímto posíláme Lubošovi velký dík!"

Aneta Olšanová, co-founder, 

bottom of page