top of page

Tvoříme vaše digitální já

Říkáme si Digidatel a najdete nás v Olomouci. Přinášíme vám vše, co potřebujete k rychlému vstupu na digitální trh. Píšeme jednoduše, aby se to dobře četlo; tvoříme komplexně, aby to prodávalo. Pomocí přirozené komunikace nakopneme váš byznys a pomůžeme vám na cestě k rostoucím příjmům.

P6200184 2.jpg
1919-711 2.jpg

Teri Hoško 

Grafický design a loga

Grafika, to je moje. Už od mala ráda přenáším své nápady na papír. Teď díky všemocným programům můžu své výtvory realizovat a posouvat tak dál nejen sebe. Od střední se učím, že v jednoduchosti je krása, a teď vytvářím loga a designy pro spokojené klienty.

Hanka Foltová

Korektury a hladký chod

Začalo to psaním povídek do šuplíku, pokračovalo červeným diplomem z bohemistiky a dneska leštím nejen gramatiku, ale především čtivou formu a stylistiku vašich webů. Taky se starám o to, aby tady vše šlapalo, jak má. 99 % je pro mě prostě málo.

IMG_4146.JPG

Luboš Fabian

Prodejní texty a kreativní mind

Díky našemu skvělému týmu a spojení s Wixem můžeme prodejní texty dostat i k obyčejným lidem. Tam, kde stačí jednoduchý kvalitní web. A to mě na Digidatlovi baví nejvíc. Ta jednoduchost a přitom obrovská efektivita. 

Všichni věříme v jednoduchost. Taky ve správně zvolená slova a moderní design. Webovky tvoříme ve spolupráci s vámi a především s vašimi zákazníky. Vše musí šlapat přesně tam, kde má. Základem je naprosté porozumění potřebám vašich zákazníků a vyladěný prodejní text. Jsme přesvědčeni, že jasné a osobité sdělení je to, co si vaše zákazníky dokáže získat.

bottom of page